Cookie Consent by Free Privacy Policy website Jednotlivci a malé skupiny - OffRoad Action

Jednotlivci a malé skupiny

Obrázek pro Řízení tanku
Řízení tanku

Vraťte se zpátky v čase a zažijte neuvěřitelnou sílu ruských tanků. Užijte si jedinečnou jízdu drsným terénem. Vyberte si, zda usednete za na místo řidiče obrněného transportéru, vyprošťovacího tanku nebo pravého bojového tanku!

Obrázek pro Projížďky tankem
Projížďky tankem

Chcete zažít sílu ruských tanků, ale bojíte se sami řídit? Nechte se svézt a vychutnejte si jízdu drsným terénem. Zažijte pořádně akční jízdu a prohlédněte si náš rozsáhlý vozový vojenský park!

Obrázek pro S.W.A.T.
S.W.A.T.

Staňte se členem elitní jednotky rychlého nasazení! SWAT je synonymem pro ozbrojené zásahové komando, jednotku rychlého nasazení a speciální zbraně a techniky. Zažijte na vlastní kůži tento speciální výcvik!

Obrázek pro Střelba
Střelba

Jste fanouškem zbraní, milovníkem akčních filmů nebo počítačových her? Vyzkoušejte si svoji mušku a poznejte různé druhy střelných zbraní!

Obrázek pro 4x4 OFFROADOVÉ ŘÍZENÍ
4x4 OFFROADOVÉ ŘÍZENÍ

Užijte si jedinečnou jízdu terénem za volantem 4x4 offroadových vozidel. Land Rover je synonem pro dobrodružství a nespoutanou jízdu v divočině. Jedinečná kombinace terénního vozidla, rozmanitého terénu i krásné přírody!

Obrázek pro Čtyřkolky
Čtyřkolky

Uhánějte po našem offroadovém areálu na čtyřkolce! Vyzkoušejte si hodinovou adrenalinovou jízdu, 3 hodinovou expedici nebo parádní celodenní offroad zážitek!

Obrázek pro Paintball
Paintball

Hledáte netradiční zábavu pro sebe a své kamarády? Přijďte si zahrát tuto skvělou adrenalinovou hru podle nejrůznějších scénářů!

Obrázek pro Balíčky
Balíčky

Nevíte, který program zkusit? Vyberte si jeden z našich akčních balíčků! Zkombinovali jsme naše nejoblíbenější programy tak, abyste čas u nás strávili opravdu naplno!

Balíčky

Obrázek pro 4x4 pro dva
4x4 pro dva

Dvě různá offrodová vozidla - legendární 4x4 Land Rover a mrštná čtyřkolka, Zažijte 4x4 spolu!

Obrázek pro Action Day Standard
Action Day Standard

Užijte si pořádně akční den plný dobrodružství! Projížďka v obrněném transportéru BVP-1, jízda na čtyřkolce, paintball s přáteli, oběd z polní kuchyně, a hlavně spoustu zábavy!

Obrázek pro Action Day Premium
Action Day Premium

Akční den plný dobrodružství a zábavy! Vyzkoušejte si řízení obrněného transportéru BVP-1, užijte si akční jízdu na čtyřkolce, zahrajte si Paintball a na posílání vychutnejte chutný oběd. Zkrátka den plný zábavy!

Obrázek pro Tanky & Zbraně
Tanky & Zbraně

Vraťte se do dob studené války.... Řiďte 2 rozdílné typy tanků a střílejte ze sedmi zbraní východního bloku!

Obrázek pro Army Drill
Army Drill

Vojíne pozor! Váš výcvik právě začíná! Staňte se na chvíli vojákem a užijte si spoustu zábavy! Jakou asi bude mít Váš velitel náladu? Kromě vojenského výcviku Vás čeká i projížďka v legendárním BVP-1!

Obrázek pro S.W.A.T. skupinový trénink - Premium
S.W.A.T. skupinový trénink - Premium

Privátní SWAT trénink premium pro skupiny ve Vámi preferovaný termín. Staňte se členem elitního týmu rychlého nasazení a zastřílejte si z moderních protiteroristických zbraní jako je UTAS, Scorpion Evo3, CZ P09

Obrázek pro Ženich na tanku
Ženich na tanku

Drsná vojenská zábava pro ženicha. Drill, střelba ze sedmi zbraní a řízení obrněného transportéru BVP-1. Jeho přátelé si užívají zážitek po celou dobu s ním.

Obrázek pro Battlefield
Battlefield

Tento balíček pro skupiny kombinuje tanky, střelbu z útočné pušky a epickou Magfed paintballovou bitvu. Zažijte s Vašimi kamarády a kolegy opravdický souboj na bitevním poli.

Copyright © Offroad Action s.r.o., webdesign Digital One. All rights reserved.