Cookie Consent by Free Privacy Policy website Čtyrkolka a Land Rover Series III - OffRoad Action

Čtyrkolka a Land Rover Series III

CAN-AM 660 XT MAX 

Dvoumístná čtyřkolka CAN-AM je vyrobena pro bezkonkurenční výkon v terénu, nový model Outlander MAX XT se může pochlubit širším a vylepšeným zavěšením, aby se maximálně využil legendární výkon motoru Rotaxu.Motor Rotax®
V této čtyřkolce se snoubí vše, co potřebujete k tomu, abyste ovládli terén. Outlander vyvažuje sílu a stabilitu stejnou mírou pro spolehlivé řízení, tu největší sílu a nejlepší tažné vlastnosti jakékoliv čtyřkolky. Čtyřkolka CAN-AM je vyrobená, aby obstála v jakémkoliv terénu nebo ročním období, přizpůsobivá jakékoliv práci nebo terénnímu využití.

Land Rover Serie III

Název Land Rover patřil původně automobilu z roku 1947 inspirovaného vojenským Jeepem. Land Rover si díky hliníkové karoserii vybudoval reputaci odolného vozidla i ve velice náročných podmínkách.

První vyrobený Land Rover byl pojmenován serie I a byl vyráběný mezi roky 1948 - 1958. Na serii I navazovala serie II, která se vyráběla v letech 1958 - 1971. Serie III nahradila serii II malými úpravami v síle motoru, komfortu a mobilitě a byla vyráběna mezi lety 1971 - 1985.  Serie III byla nejoblíbenější serie ze všech Land Rover serií. Vyrobeno bylo přes 440 000 kusů během 14 let. Land Rover serie III byl poslední model s pohonem dvou kol s možností přepnutí na pohon 4x4. Další modely Land Rover Defender byli osazeny již permanentním pohonem 4x4.

Land Rover Series je stvořen pro dobrodružství, je to pravděpodobně jeden z nejvíce ikonických offroadů, který byl kdy stvořen. Tento legendární 4x4 je velmi odolné vozidlo a doteď je využíváno záchrannými jednotkami celého světa, které poskytují pomoc v nejhůře dosažitelných oblastech celého světa. Nový Defender, který se vyrábí od roku 2020 je skvělé moderní SUV, nikoliv však výhradně offroadové vozidlo. 

V našem vozovém parku najdete Land Rover Series III 108, třídveřoví model, soft top + 5 dveřový model Station-wagon and Defender 110 Station-wagons (vyrobené v roce 2016).

 

Copyright © Offroad Action s.r.o., webdesign Digital One. All rights reserved.