Cookie Consent by Free Privacy Policy website Čtyřkolka Can-Am Outlander 650 XT - OffRoad Action

Čtyřkolka Can-Am Outlander 650 XT

Vyrobeno pro bezkonkurenční výkon v terénu, nový model Outlander MAX XT 2020 se může pochlubit širším a vylepšeným zavěšením, aby se maximálně využil legendární výkon motoru Rotaxu.Motor Rotax®
V této čtyřkolce se snoubí vše, co potřebujete k tomu, abyste ovládli terén. Outlander vyvažuje sílu a stabilitu stejnou mírou pro spolehlivé řízení, tu největší sílu a nejlepší tažné vlastnosti jakékoliv čtyřkolky. vyrobená, aby obstála v jakémkoliv terénu nebo ročním období, přizpůsobivá jakékoliv práci nebo terénnímu využití.

Základní charakteristika
Model CAN-AM - 3
Délka 2.18 m
Šířka 1.22 m
Výška 1.26 m
Motor a pohon
Motor Objem: 649,6 ccm
Typ motoru: 4-takt / 2
Počet válců: dvouválec
Výkon 59 koní
Systém pohonu Pohon 2x4,
4x4 zadní,
přepínatelný přední
Převodovka automat PVT P/R/N/L/H
Více informací o vozidle

Tyto extrémně agilní modely 4x4 jsou skutečným potěšením pro řízení, vybavené funkcemi, jako je měkké sedadlo s odolným krytem pro větší pohodlí, optimální ergonomie, nezávislé přední a zadní odpružení a automatická převodovka. Jsou také extrémně energeticky úsporné, přičemž velké palivové nádrže nabízejí jezdcům dlouhé dny plné jízdy a prozkoumávání terénu v přírodě.

Can-Am Outlander XT 650 jsou spolehlivé, extrémně úsporné čtyřkolky, příjemné pro údržbu, takže jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají čtyřkolku pro dobrodružství a zábavu, ale i pro pracovní využití.

Copyright © Offroad Action s.r.o., webdesign Digital One. All rights reserved.