Cookie Consent by Free Privacy Policy website Náš příběh, hodnoty a přesvědčení - OffRoad Action

Náš příběh, hodnoty a přesvědčení

Naše společnost je jedna velká rodina, která pracuje vždy na maximum, profesionálně a především s nadšením pro jakýkoliv zážitek, který můžeme zanechat.

Zakladatel Martin Schmid spojil svou lásku k dobrodružství a fyzickému cvičení se svou vojenskou zkušeností, kdy působil u zvláštních jednotek ve švýcarské armádě. Spolu s adrenalinem, velkým citem pro potřeby klientů a perfektním zázemím znalostí z oblastí hotelnictví a turismu vytvořil rodinnou firmu Offroad Action.

Firma byla založena v roce 2002. Původní koncept by navržen jako pánská jízda pro ředitele velkých společností. Začleněním mnohých aktivit, které dnes nabízíme, se vytvořil jedinečný 3 denní zážitek obsahující nekonečné množství adrenalinu a zábavy během offroadového řízení, řízení tanků, čtyřkolek, helikoptér a rychlých člunů.

Úspěch této akce vedl k vytvoření ""OffRoad Action"" a event management společnosti ""Fortissimo Prague"" s jednou jednoduchou misí: ""Pomáhat zákazníkům uniknout stresu každodenního života vytvořením nejvíce nezapomenutelné akce plné adrenalinových zážitků, které si můžete vychutnat v našem velkém areálu.

Od té doby jsme se rozrostli, založili jsme naši vlastní vojenskou základnu 30 km od Prahy, s rozlohou až po 200 hektarů krásné české krajiny. Máme neustále se zvětšující flotilou off-road vozidel, která čítá více než 75 vozidel a stále se rozšiřující nabídku služeb se širokou škálou aktivit, včetně paintballu, přírodního safari a střelnice.

Věříme, že volný čas strávený venku během zábavných aktivit a jedinečných zážitků s vašimi kolegy, přáteli nebo rodinou přináší ty nejlepší vzpomínky a únik od každodenních starostí. Vy se zaměříte na to, abyste si maximálně užili Váš zážitek, my na vše ostatní! 

NAŠE HODNOTY

  • Spokojenost zákazníků - Naším úkolem je zajistit vám potřebnou dávku adrenalinu, vaší úlohou je bavit se. Naším největším cílem je zajistit, abyste od nás odcházeli šťastní a spokojení.
  • Zdraví a bezpečnost - zdraví, spokojenost a bezpečnost našich klientů je v popředí všeho, co děláme.
  • Kvalita - naše programy jsou vždy dodávány podle nejvyšších standardů přátelským a odborným týmem instruktorů. Veškeré používané vybavení je plně funkční, čisté a dobře udržované.
  • Inovace - snažíme se vytvářet neočekávané, jedinečné a neobvyklé programy pro vaši zábavu.
  • Čestnost - vždy používáme pravé a spolehlivé zařízení bez jakýchkoliv skrytých nákladů.

NAŠE POSLÁNÍ

Dělat naší práci s láskou. Vyvářet zážitky a zanechávat radost.

 

Copyright © Offroad Action s.r.o., webdesign Digital One. All rights reserved.