Cookie Consent by Free Privacy Policy website Zbraně - OffRoad Action

Zbraně

RUGER P90DC je poloautomatické pistole v ráži .45 zbraň s velkým zastavovacím účinkem. V roce 1985 byly poprvé představeny pistole výrobní řady P. Byly navrhovány a designovány pro armádní, policejní použití. Pistole Ruger P 90 DC pracuje na principu uzamčeného závěru s krátkým zpětným pohybem hlavně. Zbraň má nadprůměrnou přesnost a je překvapivě lehká z důvodu svého hliníkovému rámu. Do zásobníku se vejde 8+1 náboj. Produkce skončila v roce 2010.

AK-74 je modernizovaná verze legendární zbraně AK-47 v ráži 5.45. x 39. Je to rychlá palná zbraň sovětské výroby. Generalita v SSSR  sledovala vývoj pěchotních zbraní v USA, kde zkušenosti z vietnamské války vedly k rozšíření ráže 5,56 mm. I Sověti pak reagovali a koncem 70. let se u sovětských jednotek objevila nová zbraň. Od předchozích typů AK-47 a AKM se lišila silnější hlavní s úsťovou brzdou. AK-74 tak nahradil AKM a AK-47. Na naší střelnici máme klasické AK-74 i AKS-74U, který disponuje kratší hlavní.

Děgťarjov DP-27 – sovětský kulomet užívaný sovětskou a čínskou armádou ve 2. sv. válce. Ráže 7,62 x 54. Pro fanoušky opravdu velkých zbraní! Ruský konstruktér Vasilij Děgťarjov navrhoval konstrukci jednoduchého a lehkého kulometu. Největším problémem kulometu byl jeho talířovitý zásobník, který měl jednak malou kapacitu a také byl poruchový. Proto byla v roce 1946 provedena další modifikace kulometu na typ RP-46, u něhož byl zásobník nahrazen nábojovým pásem. Tato verze byla v sovětské armádě používána až do 60. let minulého století.

BARAK BR 99 – samonabíjecí brokovnice v ráži 12, ergonomie, ovládací prvky a základní design převzatý z legendárních pušek M16. Zbraň disponuje velkým zpětným rázem, ale s 3,6kg je relativně lehký. Spojuje vizuální prvky dvou legendárních zbraní, tj M16 (pažba a držák s měřením) a připomíná velkým zahnutým zásobníkem samopal AK-47. Samonabíjecí brokovnice od známého tureckého výrobce brokovnic Uzkon. Je lahůdkou střílet rychlou palbou a zkusit kontrolovat silný zpětný ráz. Je to zážitek pro opravdové muže/ženy.

 

Copyright © Offroad Action s.r.o., webdesign Digital One. All rights reserved.