Cookie Consent by Free Privacy Policy website Zbraně - OffRoad Action

Zbraně

Poloautomatická brokovnice UTAS XTR-12 v ráži 12 je dlouhá sportovní, vojenská ruční palná zbraň, která se proslavila ve filmu Terminátor. Je to rychlá palná zbraň s velkou všestranností a výkonem. Je to zbraň pro opravdové muže/ženy! Zbraň je usazená kolimátorem pro snadnější zamíření. Tato zbraň je unikátní velkým zpětným rázem.

Samopal Skorpion Evo 3 (S1) v ráži 9x19 je moderní samopal používaný bezpečnostními silami a armádami ve více než 30 zemích po celém světě. Zbraň se vyznačuje mimořádnou ergonomií, odolností a jednoduchostí použití. Tato zbraň je tak také vhodná pro mládež a ženy pro její příjemné a přesné ovládání. Náš Skorpion EVO je osazen kolimátorem, který umožňuje jednodušší ovládání pro laickou veřejnost. TOP zbraň české výroby!

Pistol CZ P09  – vznikla na základě dlouhodobé spolupráce s mnoha příslušníky ozbrojených složek z celého světa. Důraz byl kladen na maximální spolehlivost a přesnost, zvláštní pozornost byla při vývoji věnována také střeleckému komfortu a ergonomii zbraně

Copyright © Offroad Action s.r.o., webdesign Digital One. All rights reserved.